2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Śląskie
  5. Inżynieria - Rogów
Dodane 30 kwietnia 2024

Konstruktor Elektronik

Lokalizacja

Rogów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nasza firma znajduje się w czołówce światowych producentów aparatur naukowo- badawczych służących do tworzenia nowych materiałów i technologii. Na rynku istniejemy od 25 lat. Prowadzimy działalność sprzedażową, serwisową, usługową oraz szkoleniową związaną z asortymentem naszym oraz firm partnerskich. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko: Konstruktor Elektronik

Zakres obowiązków:

• Współpraca z zespołem inżynierów w celu zapewnienia terminowej i skutecznej realizacji projektów,

• Programowanie mikrokontrolerów dla aplikacji związanych z sterowaniem i pomiarami,

• Testowanie, analiza i optymalizacja istniejących rozwiązań,

• Prowadzenie dokumentacji technicznej związanej z procesem projektowania i implementacji,

• Tworzenie schematów elektronicznych oraz projektowanie płyt PCB zgodnie z wymaganiami projektu.

Poszukiwane kompetencje:

• Ukończone studia wyższe na kierunku elektronika lub pokrewnym,

• Doświadczenie w programowaniu mikrokontrolerów w C (Znajomość C++ będzie dodatkowym atutem),

• Bardzo dobra znajomość mikrokontrolerów STM32 (Znajomość rodzin mikrokontrolerów AVR, ARM i PIC będzie dodatkowym atutem),

• Znajomość interfejsów komunikacyjnych UART, SPI, I2C,

• Znajomość protokołów komunikacyjnych MODBUS, ASCII,

• Znajomość oprogramowania EDA (preferowany Altium Designer),

• Umiejętność projektowania schematów elektronicznych,

Wymagania dodatkowe:

• Znajomość bibliotek Qt,

• Znajomość systemu operacyjnego Linux,

• Znajomość zagadnień z dziedziny Embedded Linux,

• Znajomość zagadnień technicznych systemów wysokiej próżni.

Oferujemy:

• Zapewniamy niezbędne narzędzia oraz pełne wsparcie w realizowanych działaniach,

• Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę,

• Gwarantujemy dostęp do innowacyjnej wiedzy i technologii,

• Szkolenia wewnątrzfirmowe,

• Szkolenia zewnętrzne,

• Prywatna opieka medyczna,

• Ubezpieczenie grupowe.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Rogów,

Śląskie

Śląskie, Rogów
ID: 906216169