2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Świdnica
Dodane 16 kwietnia 2024

Designer w Nifco Poland Sp. z o.o.

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

JAPOŃSKA FIRMA ZAJMUJĄCA SIĘ PRODUKCJĄ ELEMENTÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

DLA BRANŻY AUTOMOTIVE poszukuje do fabryki w Świdnicy kandydatów do pracy na stanowisko:

DESIGNER

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

¨      Konstruowanie detali z tworzyw sztucznych dla przemysłu samochodowego i przygotowanie niezbędnej dokumentacji

¨      Kontakt i bieżąca współpraca z Klientami

¨      Weryfikacja detali z tworzyw sztucznych

¨      Raportowanie dotyczące przebiegu zadań projektowych, realizacji harmonogramu i budżetu projektu

NASZE OCZEKIWANIA:

¨      Znajomość programu CATIA V5

¨      Wykształcenie wyższe techniczne – mechaniczne

¨      Umiejętność słuchania, analizowania potrzeb klientów

¨      Samodzielność w działaniu, zaangażowanie, samodyscyplina

¨      Znajomość języka angielskiego – warunek konieczny

¨      Znajomość języka niemieckiego i doświadczenie w pracy z Grupą VW będzie dodatkowym atutem

¨      Gotowość do odbywania podróży służbowych

¨      Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

¨      Pracę w przyjaznej atmosferze

¨      Możliwości rozwoju zawodowego

¨      Szkolenia podnoszące kwalifikacje

¨      Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

¨      Premię frekwencyjną

¨      Ubezpieczenie grupowe

¨      Prywatną opiekę medyczną

¨      Kartę sportową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w odpowiedzi na to ogłoszenie.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 912181294