2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Pomorskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Rybina
Dodane 15 kwietnia 2024

Konstruktor - inżynier mechanik - maszyny przeładunkowe - INVENTOR

Lokalizacja

Rybina

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

PAKIET to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku, solidny partner biznesowy w branży przerobu złomu i recyklingu, autoryzowany dealer znanych europejskich marek Terex-Fuchs, Lefort czy Mantsinen – dodatkowo producent osprzętu. Nasi pracownicy tworzą zgrany zespół do którego chętnie przyjmiemy osobę na stanowisko:

Konstruktor z doświadczeniem i znajomością Inventor

Miejsce pracy: Rybina okolice Nowego Dworu Gdańskiego

Opis stanowiska:

•       projektowanie konstrukcji stalowych – osprzętu maszyn przeładunkowych (chwytaków do różnego rodzaju przeładowywanych materiałów: złom, materiały sypkie, drzewo, etc.);

•       projektowanie konstrukcji stalowych – części remontowanych maszyn przeładunkowych jak wysięgi, elementy nadwozia i podwozia;

•       wykonywanie rysunków wykonawczych;

•       bieżący nadzór nad wykonywaniem podzespołów projektowanych urządzeń;

•       współpraca z pozostałymi działami firmy,

Wymagania:

•       znajomość oprogramowania Inventor;

•       doświadczenie w konstruowaniu maszyn i urządzeń;

•       wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane Mechanika i Budowa Maszyn);

•       umiejętność tworzenia i czytania dokumentacji technicznej;

•       znajomość zasad rysunku technicznego i podstaw konstrukcji i technologii maszyn;

Oferujemy:

•       umowa o pracę w stabilnej firmie;

•       wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności;

•       System premiowy

•       Możliwość finansowania szkoleń i wsparcie w poszerzaniu możliwości

•       Możliwość dołączenia do ubezpieczania grupowego

•       Możliwość dopłaty do kosztów dojazdu

Lokalizacja

Rybina,

Pomorskie

Pomorskie, Rybina
ID: 897674552