2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Podkarpackie
  5. Inżynieria - Niechobrz
Dodane 15 kwietnia 2024

Konstruktor konstrukcji drewnianych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 200 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Niechobrz

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko Konstruktor konstrukcji drewnianych.

Zadania:

1.      Projektowanie konstrukcji drewnianych

2.      Opracowywanie dokumentacji projektu

3.      Nadzór nad procesem produkcji prowadzonych projektów

4.      Wsparcie technologiczne dla pracowników i klientów firmy

5.      Współpraca z działem produkcyjnym

Wymagania:

1.      Wykształcenie wyższe inżynierskie

2.      Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

3.      Znajomość programu AutoCAD w stopniu podstawowym

4.      Samodzielność i sumienność w wykonywanej pracy

5.      Otwartość i komunikatywność w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

1.      Stabilną pracę stacjonarną w siedzibie firmy na podstawie umowy o pracę

2.      Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy

3.      Udział w procesie produkcji konstrukcji drewnianych

4.      Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny pod nr tel. 60*****26

Lokalizacja

Niechobrz,

Podkarpackie

Podkarpackie, Niechobrz
ID: 911927430