2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Września
Dodane 22 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn

Lokalizacja

Września

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca hybrydowa, W siedzibie firmy, Praca zdalna

Rekrutacja prowadzona jest dla firmy zajmującej się produkcją maszyn z Wrześni. Jeśli poszukujesz nowych możliwości zawodowych, masz doświadczenie na stanowisku Konstruktora maszyn lub pokrewnym, potrafisz czytać dokumentację techniczną w języku angielskim to odezwij się! Chętnie porozmawiam i przedstawię więcej szczegółów dotyczących oferty.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – budowa maszyn/mechatronika

  • Min. 1 rok doświadczenia na samodzielnym stanowisku Konstruktora maszyn

  • Umiejętność modelowania 3D i tworzenia dokumentacji 2D (SolidWorks)

  • Samodzielność w opracowywaniu rozwiązań konstrukcyjnych

  • Umiejętności analitycznego myślenia

  • Odpowiedzialność, zaangażowanie i komunikatywność

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1

Obowiązki:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń

  • Dobór i analiza napędów

  • Udział w uruchomieniach i serwisie maszyn

  • Rozwiązywanie zadań i pojawiających się problemów technicznych związanych z konstrukcją maszyn

  • Analiza i optymalizacja konstrukcji pod kątem kosztowym i jakościowym

  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Praca w ciekawej branży, w firmie o stabilnej pozycji na rynku

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca w trybie hybrydowym

->Jeśli oferta Cię zainteresowała to zapraszam do kontaktu!

Wiktoria Jagiełło - Specjalista ds. rekrutacji

KRAZ: 18692

Lokalizacja

Września,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Września
ID: 913713834