2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Śląskie
  6. Obsługa produkcji - Chybie
Dodane 02 maja 2024

Konstruktor maszyn / form stalowych

Wynagrodzenie

4 500 - 7 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chybie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma OREX-ROTOMOULDING zatrudni, dodatkową osobę na stanowisko: KONSTRUKTOR MASZYN / FORM STALOWYCH

Zakres obowiązków:

  • projektowanie przestrzenne (3D) w środowisku SolidWorks,

  • dobór elementów handlowych i tworzenie list materiałowych,

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej (2D),

wsparcie techniczne innych konstruktorów z zespołu.

Nasze wymagania

  • zdolność technicznego i analitycznego myślenia,

  • znajomość rysunku technicznego,

  • doświadczenie minimum 2 lata,

  • dokładność i terminowość,

  • umiejętność poszukiwania nowych rozwiązań i samodzielnego podejmowania decyzji,

  • znajomość SolidWorks, AutoCAD (mile widziana znajomość SIEMENS NX)

komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Premie miesięczną-uznaniową,

  • Pakiet ubezpieczeniowy finansowany w całości przez Pracodawcę,

  • Lekcje języka angielskiego finansowane w całości przez Pracodawcę,

  • Dopłatę do wakacji,

  • Paczki świąteczne.

Lokalizacja

Chybie,

Śląskie

Śląskie, Chybie
ID: 900843686