2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Guzówka
Dodane 29 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn i linii technologicznych

Lokalizacja

Guzówka

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Jesteśmy integratorem procesów przemysłowych oraz producentem urządzeń. Tworzymy innowacyjne rozwiązania będące odpowiedzią na potrzeby klientów.

Zapewniamy kompleksową realizację inwestycji - począwszy od koncepcji oraz zaprojektowania, aż po budowę i uruchomienie nowoczesnych linii technologicznych.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

KONSTRUKTOR MASZYN I LINII TECHNOLOGICZNYCH

Zakres obowiązków:

- Opracowywanie koncepcji oraz realizowanie prac konstrukcyjnych w zakresie projektowania maszyn produkcyjnych dla przemysłu spożywczego, chemicznego, farmaceutycznego;

- Tworzenie modeli 3D i opracowywanie dokumentacji wykonawczej 2D zgodnie ze standardami zakładowymi;

- Wykonywanie obliczeń konstrukcyjnych;

- Tworzenie zestawień komponentów i materiałów;

- Współpraca z zespołem konstruktorów;

- Nadzór nad produkcją zaprojektowanych urządzeń;

- Współpraca z działem produkcyjnym;

- Rozwiązywanie bieżących problemów oraz raportowanie ich wyników;

- Kreatywność i samodzielność w działaniu.

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: Mechanika i Budowa Maszyn lub pokrewne);

- Doświadczenie na podobnym stanowisku;

- Znajomość oprogramowania do modelowania 3D w stopniu bardzo dobrym (preferowany Autodesk Inventor);

- Szeroka wiedza inżynierska, znajomość zasad projektowania urządzeń i konstrukcji mechanicznych;

- Umiejętność samodzielnego wykonywania obliczeń konstrukcyjnych;

- Dobra znajomość zasad rysunku technicznego;

- Umiejętność pracy w zespole;

- Kreatywność i wyobraźnia przestrzenna;

- Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.

Oferujemy:

- Możliwość rozwoju zawodowego;

- Udział w różnorodnych projektach;

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;

- Dużą samodzielność na stanowisku i ambitne zadania;

- Przyjazną atmosferę pracy;

- Realny wpływ na rozwój firmy.

Więcej informacji udzielę pod nr tel. 60*******06 Kamil

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko proszone są o przesłanie CV na adres: k.kaczor[małpa]argospaw.pl

Osoby zainteresowane aplikowaniem na stanowisko proszone są o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”

Lokalizacja

Guzówka,

Lubelskie

Lubelskie, Guzówka
ID: 913601495