2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostrów Wielkopolski
ILC Automation Sp. z o o
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor maszyn i urządzeń

Wynagrodzenie

7 600 - 9 800 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy

  • praca odbywa się na terenie firmy 95% czasu pracy

  • delegacje w celu uzgodnień z klientami do 5% czasu pracy

  • stabilne zatrudnienie o umowę o pracę / pełny etat

  • premia świąteczna

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • szkolenia zawodowe

  • dofinansowanie kursu j. angielskiego

  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

  • warunki pracy na wysokim poziomie

  • ciekawe projekty o różnej charakterystyce

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie dokumentacji 2D maszyn i urządzeń (rysunki złożeniowe, wykonawcze),

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej maszyn DTR,

  • Projektowanie i modyfikacja podzespołów maszyn w programie SolidWorks,

  • Projektowanie i realizacja części w technologii druku 3D (technologia FDM iSLA/FLS),

  • Projektowanie i konstruowanie prototypu maszyny w środowisku Solid Works,

  • Sporządzanie dokumentacji konstrukcyjnej prowadzonego projektu,

  • Optymalizacja konstrukcji pod względem minimalizacji kosztów i czasochłonności wykonania,

  • Aktualizacja i modyfikacje istniejących rozwiązań pod potrzeby klienta,

  • Sporządzenie dokumentacji konstrukcyjnej dla bieżącej produkcji firmy,

  • Nadzór nad realizacją projektu w fazie projektowania, montażu i uruchomienia.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: mechanika i budowa maszyn, mechatronika),

  • Znajomość programów Solid Works, AutoCad,

  • Znajomość zasad budowy maszyn, pneumatyki, elektropneumatyki oraz wiedza z zakresu materiałoznawstwa.

  • Ukierunkowanie na wewnętrzną współpracę,

  • Umiejętność analizy technicznej i rozwiązywania problemów,

  • Kreatywność i samodzielność,

  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów i rozwiązań,

  • Odpowiedzialność za realizację powierzonych obowiązków,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 2-3 lata)

Lokalizacja

Ostrów Wielkopolski,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
ID: 912930854