2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Łódzkie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Zduńska Wola
Dodane Dzisiaj o 07:29

Konstruktor maszyn PLASTEM - Zduńska Wola

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przmyśle. Nasz załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

www.plastem.pl

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem

KONSTRUKTOR

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • wykonywanie dokumentacji konstrukcyjnej,
  • sprawne przygotowywanie projektów konstrukcyjnych na potrzeby działów produkcyjnych,
  • nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi częściami i maszynami,
  • opracowanie projektów zgodnie z obowiązującymi normami, dyrektywami,
  • terminowe wdrożenie projektów,
  • opracowanie dokumentacji kosztorysowej projektów z zakresu systemów transportu wewnętrznego w oparciu o ustalenia techniczne z klientami:

-   rysunki ofertowe,

- zestawienia materiałowe,

- szacowanie pracochłonności.

  • opracowanie dokumentacji techniczno-ruchowej DTR, produkowanych maszyn i urządzeń.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość programów komputerowych3dCad: SolidWorks, Inventor lub Pro/ENGINEER (Creo),
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora,
  • mile widziane doświadczenie w kosztorysowaniu projektów,
  • kreatywność i podejmowanie własnych inicjatyw.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • bardzo dobre warunki socjalne oraz finansowe,
  • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę z wykwalifikowaną kadrą,
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 734108917