2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Pomorskie
  6. Obsługa produkcji - Lisewiec
Dodane Dzisiaj o 17:30

KONSTRUKTOR mebli technologicznych dla gastronomii

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lisewiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma Bludnicki sp. z o.o. - producent mebli technologicznych i urządzeń ze stali nierdzewnej dla gastronomii z siedzibą w Lisewcu zatrudni na stanowisko:

KONSTRUKTOR

Obowiązki:

*projektowanie w środowisku 3D oraz CAD tworzenie dokumentacji technicznej *projektowanie rozwiązań pod potrzeby klienta

*dbałość o najwyższą jakość i doskonalenie produktów

*omawianie projektów z klientem

*nadzór nad realizowanymi projektami

Wymagania:

* wykształcenie techniczne

*podstawowa znajomość j.angielskiego

* dobra znajomość oprogramowania 3D SolidWorks

*mile widziane doświadczenie w projektowaniu konstrukcji blaszanych

*znajomość rysunku technicznego i opracowania dokumentacji konstrukcyjnej *umiejętność planowania i zarządzania czasem

*zaangażowanie, kreatywność, chęć ciągłego rozwoju

*prawo jazdy kat. B

*dbanie o jakość produktu

Oferujemy:

*stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie

*zatrudnienie w ramach umowy o pracę

*możliwość rozwoju zawodowego

*wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji

Opis dodatkowy:

Zgłoszenia zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres mail'owy: PRACA(a)BLUDNICKI.PL Telefon kontaktowy: 60*******29

Lokalizacja

Lisewiec,

Pomorskie

Pomorskie, Lisewiec
ID: 618576289