2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Cieszyn
Dodane 15 kwietnia 2024

Konstruktor meblowy / Technolog meblowy/ operator CNC

Lokalizacja

Cieszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zadania:

  • Przygotowywanie prostych programów na CNC

  • Projekty CAD w oprogramowaniu Corpus (parametryczne modelowanie)

  • Optymalizacja produkcji

  • Monitorowanie rezultatów swojej pracy

  • Stały kontakt z produkcją i wsparcie w wykonywanych zleceniach

  • Czynny udział w analizie potrzeb firmy i planowaniu przyszłych inwestycji

Wymagania:

  • Doświadczenie w projektowaniu mebli na wymiar

  • Studia wyższe techniczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów natury technicznej

  • Przyjazne nastawienie do współpracowników

  • Dbanie o powierzone mienie

  • Odpowiedzialność i sumienność

Dodatkowe umiejętności brane pod uwagę:

  • Umiejętność obsługi maszyn CNC (zaczynając nawet od drukarek 3d)

  • Umiejętność obsługi ploterów CNC

  • Znajomość różnych procesów produkcyjnych

  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi w celu lepszego doboru metod produkcyjnych

  • Znajomość dowolnego oprogramowania CAD 3D/CAM

  • Umiejętność programowania w dowolnym języku

  • Wiedza z zakresu obróbki drewna (np. ukończone technikum w kierunku technologa drewna, praca w stolarstwie)

Co oferujemy:

  • Możliwość nauki obsługi maszyn CNC

  • Pozyskanie wiedzy o obróbce skrawaniem drewna i tworzyw sztucznych

  • Praca w firmie stawiającej na jakość i ergonomię

  • Przyjazną atmosferę

Lokalizacja

Cieszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Cieszyn
ID: 851023655