2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Warmińsko-mazurskie
  5. Inżynieria - Ełk
Dodane 08 kwietnia 2024

Konstruktor narzędzi do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych

Lokalizacja

Ełk

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

CEZAR Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dariusz Bogdan Niewiński

 ul. Strefowa 2, 19-300 Ełk zatrudni :

 Konstruktora narzędzi do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych

Miejsce pracy: Ełk

Zakres obowiązków:

  • optymalizowanie konstrukcji lub konstruowanie nowych narzędzi do wytłaczania profili z tworzyw sztucznych

  • analiza i kompleksowe rozwiązywanie problemów konstrukcyjnych

  • zlecanie działań naprawczych w celu wyeliminowania problemów produkcyjnych i jakościowych

  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji wydziałowej

  • wsparcie w nadzorze nad przestrzeganiem dyscypliny technologicznej

  • standaryzacja oprzyrządowania

  • współpraca z działem narzędziowni

 Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • praktyczna wiedza z zakresu projektowania narzędzi do ekstruzji profili z tworzyw sztucznych

  • znajomość oprogramowania CAD (Solidworks, Autocad)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej

  • wiedza z zakresu materiałoznawstwa

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • udział w szkoleniach

  • możliwość przyuczenia

  • dodatkowe ubezpieczenia grupowe;

  • zniżki na produkty firmowe;

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Ełk,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ełk
ID: 888050424