2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Małopolskie
  5. Inżynieria - Maniowy
Dodane 10 maja 2024

Konstruktor poszukiwany

Lokalizacja

Maniowy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

SUPERSNOW SA to wiodący na świecie producent armatek śnieżnych i systemów naśnieżania w oparciu o polski kapitał i polską myśl techniczną. Armatki śnieżne SUPERSNOW SA pracują na stokach narciarskich Europy, Azji i Ameryki Południowej.  Spółka jest zlokalizowana w Maniowach k. Nowego Targu, zatrudnia ok. 140 osób i dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

KONSTRUKTOR

Opis stanowiska:

  • współudział przy budowie prototypów,

  • projektowanie i testowanie nowych urządzeń,

  • szukanie innowacyjnych rozwiązań,

  • prowadzenie identyfikacji komponentów maszyn,

  • określanie wymagań materiałowych,

  • tworzenie dokumentacji technicznych i instrukcji,

  • tworzenie katalogu części zamiennych,

  • wykonywanie badań i testów prototypów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe z zakresu mechatroniki lub mechaniki,

  • wykształcenie i/lub doświadczenie w zakresie projektowania maszyn przepływowych zwłaszcza wentylatorów osiowych,

  • znajomość oprogramowania CAD, preferowany Solid Works,

  • mile widziana wiedza z zakresu zapewnienia jakości w projektowaniu metodologii FMEA, QFD, DFMA,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • prawo jazdy kat. B.

  • minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • pracę nad ciekawymi projektami. Pełną wyzwań, ale i dużych możliwości w projektowaniu.

  • bardzo dobre warunki pracy w profesjonalnym zespole o wysokiej kulturze organizacyjnej,

  • pracę w Maniowach z widokiem na Tatry.

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • realną możliwość rozwoju zawodowego.

Na ofertach prosimy o zamieszczenie klauzuli: “Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883), wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji i selekcji.”

Lokalizacja

Maniowy,

Małopolskie

Małopolskie, Maniowy
ID: 917389810