2. Praca
  3. Produkcja
  4. Obsługa produkcji
  5. Obsługa produkcji - Wielkopolskie
  6. Obsługa produkcji - Buszewo
Daria
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor praca Buszewo

Lokalizacja

Buszewo

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma GENPOWER poszukuje pracowników do działu przygotowania produkcji.

Twój zakres obowiązków to:

·      Przygotowanie dokumentacji technicznej zgodnej z przepisami normami oraz zleceniem Klienta

·      Tworzenie dokumentacji poglądowej oraz zestawień materiałowych

·      Nadzór nad realizacją powierzonego projektu

·      Wprowadzanie rozwiązań optymalizujących koszt i realizację produkcji

·      Współpraca z produkcją

·      Współpraca z działem handlowym

Nasze wymagania

·      Wykształcenie minimum średnie techniczne

·      Umiejętność obsługi programów CAD w tym Solidworks

·      Dokładność, samodzielność, rzetelność, kreatywność w działaniu oraz poszukiwaniu nowych rozwiązań

·      Umiejętność pracy pod presją czasu, terminowość

·      Umiejętność pracy w zespole, zarządzania czasem pracy, komunikatywność

·      Mile widziana wiedza z zakresu obróbki stali

·      Mile widziana znajomość języka angielskiego

·      Chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Lokalizacja- Buszewo gmina Pniewy

Naszym pracownikom zapewniamy:

- stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie

- wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności

- pełen pakiet socjalny

- miłą atmosferę pracy oraz profesjonalne wsparcie techniczne

- dodatki finansowe uzależnione od stażu pracy

-pracę w systemie 1-zmianowym (od poniedziałku do piątku) w godzinach od 6:00 do 14:00

Lokalizacja

Buszewo,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Buszewo
ID: 709036007