2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Podkarpackie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Dębica
Dodane 12 kwietnia 2024

Konstruktor - praca Dębica

Lokalizacja

Dębica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Firma Jan Nierdzewny, zajmująca się obróbką stali nierdzewnej, aluminium i stali czarnej poszukuje kandydatów na stanowisko programista. Realizowane przez nas zamówienia, to nie tylko proste serie detali. Naszą specjalnością są zlecenia nietypowe, prototypy i modyfikacje dla konkretnego klienta.

Miejsce pracy: Dębica

Zakres obowiązków:

  • tworzenie programów w środowisku CAM na laser Bystronic

  • przygotowanie wycen na podstawie dokumentacji dostarczonej przez klienta

  • nawiązywanie współpracy i utrzymywanie kontaktu z klientem

  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną

  • nadzór nad procesem wytwarzania produktów, oraz wdrażania produktów prototypowych

  • kalkulacja zapotrzebowań materiałowych do zleceń produkcyjnych i przekazanie do zakupu

  • współpraca z innymi działami firmy i podwykonawcami

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania typu CAD/CAM

  • podstawowa znajomość rysunku technicznego

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • dokładność i zaangażowanie

  • dobra organizacja pracy

  • wykształcenie techniczne – preferowane kierunkowe ( mile widziane )

  • doświadczenie związane z przygotowaniem produkcji konstrukcji stalowych ( mile widziane )

  • doświadczenie związane z przygotowaniem rozkrojów blach do gięcia ( mile widziane )

  • znajomość oprogramowania SolidWorks, BySoft ( mile widziane )

Pracowałeś na podobnym programie? Możliwe przyuczenie! Zachęcamy do składania podań!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • szkolenie z zakresu wykonywanych na tym stanowisku czynności

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • ubezpieczenie grupowe

  • kartę Multisport

  • sportowe spotkania integracyjne

CV można złożyć w siedzibie firmy w Dębicy (ul. Rzeszowska 139) lub przesłać przez serwis OLX.

|| Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami ||

| Telefony odbieramy w godzinach pracy firmy: 7:00-17:00 |

Lokalizacja

Dębica,

Podkarpackie

Podkarpackie, Dębica
ID: 911270180