2. Praca
  3. Pozostałe oferty pracy
  4. Pozostałe oferty pracy - Śląskie
  5. Pozostałe oferty pracy - Wanaty
Dodane 23 kwietnia 2024

Konstruktor - praca zdalna na zlecenie

Lokalizacja

Wanaty

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie techniczne dla projektu w formie 3D

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej w formie papierowej dla skonstruowanych detali

  • Kontrola dokumentacji zgodnie z odpowiednimi standardami

  • Odpowiedzialność za terminowe i poprawne wykonanie projektu

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku konstruktora

  • znajomość programu Autodesk Inventor

  • dobra znajomość rysunku technicznego

  • umiejętności analitycznego myślenia

  • znajomość zagadnień związanych z mocowaniem detali na maszynach CNC

  • samodzielność, zdyscyplinowanie, komunikatywność

Mile widziane:

  • znajomość języka angielskiego

Lokalizacja

Wanaty,

Śląskie

Śląskie, Wanaty
ID: 912179761