2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Zielona Góra
Dodane 23 kwietnia 2024

konstruktor/projektant (3D)

Wynagrodzenie

6 000 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zielona Góra

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma HUT Technika Środowiska Sp. z o.o. Zielona Góra poszukuje do pracy Konstruktora/Projektanta (3D) – preferujemy osoby z doświadczeniem, ale mile widziani też inżynierowie bez doświadczenia i studenci po ukończonych studiach inżynierskich oraz w trakcie studiów magisterskich.

Oferujemy pracę w firmie, która profesjonalnie i kompleksowo wykonuje instalacje do recyklingu odpadów. Firma działa na terenie całego kraju, Podczas realizacji projektu mogą zdarzyć się wyjazdy służbowe.

Zadania początkowe:

- Opracowywanie projektów konstrukcyjnych prostych ram wsporczych przenośników

- Opracowywanie projektów przesypów między przenośnikami

- Tworzenie pojedynczych elementów do maszyn, przenośników

- Tworzenie dokumentacji produkcyjnej – technicznej

Zadania docelowe:

- Opracowywanie projektów konstrukcyjnych ram wsporczych wraz z podestami, przenośników, urządzeń do recyklingu

- Opracowywanie nowych urządzeń do recyklingu

- Opracowywanie dokumentacji technicznej w tym produkcyjnej jak i powykonawczej

- Współpraca z działem handlowym/klientem w celu dopasowania projektu do oczekiwań klienta

- Współpraca z kierownikiem produkcji w celu optymalizacji projektu pod kątem produkcyjnym

- Projektowanie linii recyklingowych

Oczekiwania:

- Ukończone studia wyższe lub ostatni rok studiów (preferowana mechanika i budowa maszyn)

- Znajomość Programów SolidWorks i AutoCad

- Dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania

- Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy:

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- Pracę w dynamicznym zespole i miłej atmosferze

- Wsparcie doświadczonego zespołu

- Przyjazne otoczenie

- Stabilne zatrudnienie

- Ciągły rozwój zawodowy

Prosimy o przesłanie CV w formacie PDF lub kontakt telefoniczny w godzinach 8.00 - 16.00

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

 KONTAKT

HUT Technika Środowiska Sp. z o.o.

ul. Nowy Kisielin – Rozwojowa 2

PL 66-002 Zielona Góra

GSM: +48 518 706 988

Lokalizacja

Zielona Góra,

Lubuskie

Lubuskie, Zielona Góra
ID: 834529340