2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Świdnica
Dodane 10 kwietnia 2024

Konstruktor-projektant

Lokalizacja

Świdnica

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymagane

Opis

Twój zakres obowiązków

  • konstruowanie opakowań wielokrotnego użytku głównie dla przemysłu motoryzacyjnego

  • tworzenie dokumentacji technicznej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D, BoM

  • wprowadzanie zmian i modernizacji w istniejących konstrukcjach

  • nadzór konstrukcyjny nad projektami w trakcie ich realizacji

  • współpraca z innymi działami podczas procesu wytwarzania

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane) lub absolwenci kierunków technicznych

  • znajomość środowiska CAD 2D/3D (preferowany: Solid Edge)

  • umiejętność czytania i tworzenia rysunku technicznego

  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów natury technicznej

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • Motywujące wynagrodzenie

  • Niezbędne narzędzia do pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV prosimy za pośrednictwem formularza.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy do aplikacji dołączyć następującą klauzulę:

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Igopak Rośkowicz SK informuje:_

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Igopak Rośkowicz SK z siedzibą ul. Bystrzycka 34; 58-100 Świdnica.

Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu: przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę.

Podane dane będą przetwarzane na podstawie art.22[1] § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tekst jednolity: Dz.U. z 2018 r., poz. 917) oraz Pani/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych;

Podanie danych w zakresie wynikającym z Kodeksu pracy jest obowiązkowe, pozostałe dane przetwarzamy za Pani/Pana zgodą na przetwarzanie;

Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym;

Dane przechowywane będą przez okres: do czasu zakończenia rekrutacji lub do odwołania przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych

Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;

Ma Pani/Pan prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

klauzula zgody (proszę zaznaczyć odpowiednie zgody)

_Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

_Wyrażam zgodę na udostępnienie wizerunku (cv ze zdjęciem)

przez Igopak Rośkowicz SK z siedzibą Bystrzycka 34, 58-100 Świdnica, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wybrania pracownika i zawarcia umowy o pracę. Zostałem poinformowany o moich prawach i obowiązkach. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne.

Lokalizacja

Świdnica,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Świdnica
ID: 858982504