2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Dolnośląskie
  5. Inżynieria - Oława
Dodane 26 kwietnia 2024

Konstruktor- projektant

Wynagrodzenie

6 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Oława

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Zakres obowiązków:

  • projektowanie elementów mebli i wyposażenia sklepów i biur,

  • przygotowanie zleceń i dokumentacji technicznej wykonawczej dla produkcji,

  • współpraca z działami produkcji oraz działem handlowym,

  • nadzór nad realizacją zleconych do produkcji projektów.

Oczekiwania:

  • znajomość obsługi pakietu MS Office, programu Solid Edge lub innych 3d,

  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,

  • znajomość technologii obróbki metalu i/lub technologii obróbki drewna,

  • dobra organizacja czasu pracy i umiejętność pracy w zespole,

  • mile widziana znajomość obsługi programów typu ERP,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub francuskiego,

  • komunikatywność, dyspozycyjność i sumienność przy wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę,

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od kwalifikacji i stażu pracy,

  • benefit- kartę Multisport

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie aktualnego CV

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach oświadczenia: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu (CV, list motywacyjny) oraz informacji zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej przez okres trwania procesu rekrutacyjnego"

Lokalizacja

Oława,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Oława
ID: 914604476