2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Lubuskie
  5. Inżynieria - Gubin
Dodane 17 kwietnia 2024

Konstruktor /Projektant CAD

Lokalizacja

Gubin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Firma zajmująca się produkcją ogrodzeń metalowych, poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor /Projektant CAD. Praca w biurze w firmie.

Obowiązki:

 przygotowywanie dokumentacji projektowych

 tworzenie rysunków technicznych, wizualizacji

sporządzanie zestawień materiałowych

Wymagania:

 biegła znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office

biegła znajomość specjalistycznego oprogramowania ZWCAD

Prosimy o wysyłanie CV na podany adres mailowy lub kontakt telefoniczny w razie pytań.

Lokalizacja

Gubin,

Lubuskie

Lubuskie, Gubin
ID: 840519573