2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Mazowieckie
  5. Inżynieria - Wola Krakowiańska
Dodane 17 kwietnia 2024

konstruktor / projektant CAD bez uprawnień - konstrukcje stalowe

Wynagrodzenie

5 000 - 10 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wola Krakowiańska

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Firma STEEL CENTER zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni konstruktora / menadżera projektu

Opis stanowiska :

Szukamy do naszego zespołu osoby do prowadzenia projektów w zakresie obróbki metali spawanie/obróbka CNC . Zakres prac na tym stanowisku to ofertowanie , projektowanie CAD (wizualizacja + projekt warsztatowy) oraz współpraca z produkcją . Jednocześnie zależy nam na wprowadzaniu nowych projektów/produktów do naszej oferty

Uprawnienia konstruktorskie nie są konieczne z uwagi na wykonywanie detali/konstrukcji nie wymagających tego typu kwalifikacji.

Miejsce pracy – Wola krakowiańska k. Nadarzyna/Tarczyna

Oczekujemy :

  • Zaangażowania

  • Doświadczenia w branży stalowej

  • Umiejętności rysowania konstrukcji stalowych CAD 2d/3d

  • Umiejętności ofertowania / fakturowania

  • Odpowiedzialności za powierzone zadania

  • Umiejętności pracy w zespole

Oferujemy :

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w godzinach 8:30-16:30 poniedziałek/piątek (w tym przerwa 30 min)

  • Obiady - catering

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Komputer / telefon / samochód w godzinach pracy

Prosimy o przesłanie CV za pomocą OLX lub kontakt telefoniczny

Lokalizacja

Wola Krakowiańska,

Mazowieckie

Mazowieckie, Wola Krakowiańska
ID: 903861497