2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Warmińsko-mazurskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Ostróda
Dodane 14 maja 2024

Konstruktor - Technolog

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyKadra kierownicza

Opis

Zakres obowiązków

  • Konstruowanie i wdrażanie nowych produktów - branża tworzy sztucznych

  • Nadzór konstrukcyjny i technologiczny nad produkowanymi wyrobami oraz normowanie procesu technologicznego

  • Rozwiązywanie problemów technologicznych i koordynowanie działań związanych z aktualną produkcją

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej na wyroby zlecane do produkcji i części prototypowych

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością wytwarzanych detali i przyczynami powstawania braków oraz opracowywanie działań korygujących i naprawczych, w celu zapobiegania niezgodnościom

  • Weryfikowanie dokumentacji pod względem możliwości i kosztów wykonania obróbki oraz analizowanie technologii produkowanych detali w celu redukcji kosztów produkcji

  • Współpraca z działem produkcji i działem jakości w procesie wdrażania innowacyjnych wyrobów i przeprowadzanie prób technologicznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne (powiązanie z przetwórstwem tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem)

  • Dobra znajomość technologii wytwarzania wyrobów z tworzyw sztucznych

  • Znajomość oprogramowania CAD/CAM, dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi ZW3D, Rhino

  • Znajomość obsługi maszyn CNC

  • Znajomość dobrych praktyk zarządzania projektami wdrożeniowymi

Co oferujemy

  • Pracę z nowoczesnym i zróżnicowanym parkiem maszynowym

  • Adekwatne do umiejętności i doświadczenia warunki wynagrodzenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Wdrożenie w struktury firmy i technologie produkcji

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

ESFOM Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w obróbce tworzyw sztucznych. Zlokalizowana w sercu Polski, w Ostródzie, Esfom jest uznanym liderem w swojej branży, dostarczając produkty na potrzeby różnorodnych sektorów, takich jak przemysł jachtowy, motoryzacyjny oraz wielu innych. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu, innowacyjnym rozwiązaniom technologicznym oraz zespołowi wykwalifikowanych specjalistów, firma nieustannie dąży do podnoszenia jakości swoich produktów i usług. Esfom stawia na rozwój i ciągłe doskonalenie, co przekłada się na zadowolenie i zaufanie klientów zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 918181018