2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Andrychów
Dodane 29 kwietnia 2024

Asystent działu technicznego

Lokalizacja

Andrychów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

·       Tworzenie dokumentacji technicznej,

·       Projektowanie nowych produktów,

·        Tworzenie zestawień materiałowych,

·        Pomoc przy sprawdzaniu prototypów/ nowych wzorów,

·       Wykonywanie zmian konstrukcyjnych w już istniejących produktach

WYMAGANIA:

·        Wykształcenie wyższe/średnie techniczne,

·        Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,

·        Znajomość oprogramowania solid-works bądź podobnego,

·        Znajomość rysunku technicznego,

·       Znajomość technologii stosowanych w przemyśle: spawanie, obróbka plastyczna blach itp.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Ciekawą pracę w młodym zespole w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów

  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i posiadanych umiejętności.

tel. kontaktowy 536 727 616

Do przesłanej aplikacji należy dołączyć klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Lokalizacja

Andrychów,

Małopolskie

Małopolskie, Andrychów
ID: 885245150