2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Zachodniopomorskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Lipiany
Dodane 09 kwietnia 2024

Konstruktor/ Technolog

Lokalizacja

Lipiany

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Firma Pro-Trailer Sp.z o.o. poszukuje na stanowisko : Konstruktor - Technolog

Zakres obowiązków: Projektowanie naczep,wykonywanie rysunków technicznych.Uzupełnianie dokumentacji.

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego

  • podstawowa znajomość programu SOLIDWORKS 2015

  • znajomość pakietu Office

  • doświadczenie w samodzielnym projektowaniu - mile widziane

  • Mile widziana znajomość języków obcych (angielski, niemiecki);

Czas pracy:Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach od 07:00-16:00 oraz w piątki w godzinach 07:00-11:45. Mozliwość pracy na pół etatu.

Umowa: Umowa na okres próbny. Po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony.

Aplikacje zawierające CV prosimy wysyłać na e-mail lub bezpośrednio u pracodawcy.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami

Lokalizacja

Lipiany,

Zachodniopomorskie

Zachodniopomorskie, Lipiany
ID: 910519080