2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Wielkopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Słupca
Dodane 16 kwietnia 2024

Konstruktor, technolog, koordynator produkcji 4.500-9.000 zł netto.

Wynagrodzenie

5 000 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Słupca

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodowe

Poszukujemy osoby, które chcą pracować we firmie, gdzie otrzymasz możliwość wykazania się swoją wyobraźnią oraz doświadczeniem w projektowaniu i wdrażaniu nowych technologii lub produktów. Dajemy możliwość zabłyśnięcia w zespole oraz tworzenie rozwiązań, które usprawnią proces produkcyjny.

Podstawowe obowiązki:

·         Projektowanie produktów w programie 2D ewentualnie 3D pod urządzenia laserowe oraz rysunków technicznych dla spawaczy

·         Wykonywanie dokumentacji technicznej

·         Kontrola nad procesem produkcji nowo powstałych produktów

·         Wsparcie działu produkcji w przygotowaniu procesu technologicznego

·         Proponowanie innowacyjnych rozwiązań

Wymagania:

·         Wykształcenie wyższe inżynierskie, kierunkowe.

·         Znajomość mechaniki, mechatroniki lub budowy maszyn oraz obróbki metali

·         Ważny zmysł twórczy, wyobraźnia oraz chęć wprowadzania nowinek technologicznych

Praca ciekawa, brak monotonii na skutek wykonywania często nowych kreatywnych rzeczy.

Poszukujemy osoby chcących pracować w zespole, dbających o dobro firmy i jakość wykonywanych produktów, niezmiennie zwracające na to uwagę.

Pracujemy w systemie 8h podstawa + 2h dziennie (opcja) oraz soboty (opcja) 6-8h 90% stawki godzinowej, niedziele 150% (dokładne zasady omówione na spotkaniu).

Pełen etat. Praca natychmiast + dodatki na święta + długie weekendy.

*Przyjdź i pokaż się, wycenimy Twoje doświadczenie i zacznijmy współpracę.

Liczba miejsc ograniczona.

Miejsce pracy: okolice 62-410 Zagórów

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"

Lokalizacja

Słupca,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Słupca
ID: 912216347