2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Lubelskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Chełm
Dodane 10 kwietnia 2024

Konstruktor/technolog materiałów POS i mebli POS junior/mid specialist

Wynagrodzenie

4 780 - 5 910 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Chełm

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Pasjonujesz się projektowaniem i innowacjami na punkcie sprzedaży? Chcesz, aby Twoje pomysły przekładały się na wyjątkowe doświadczenia zakupowe? POSIDEO, lider w produkcji materiałów POS i mebli reklamowych, poszukuje dynamicznego i kreatywnego Konstruktora/Technologa do naszego rosnącego zespołu. Jako junior/mid specialist będziesz miał unikalną szansę na rozwój w środowisku, które ceni innowacyjność i praktyczne rozwiązania.

Jeżeli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, posiadasz zdolności techniczne i konstruktorskie oraz chcesz mieć realny wpływ na kształtowanie trendów w branży POS, to właśnie Ciebie szukamy! Dołącz do nas i pomóż kształtować przestrzenie komercyjne przyszłości, projektując funkcjonalne i estetycznie zaawansowane materiały oraz meble, które przyciągają wzrok i zwiększają sprzedaż naszych Klientów.

Zakres obowiązków

- przygotowanie dokumentacji na produkcje przy użyciu oprogramowania CAD 3D (ZW3D) lub TOPSOLID WOOD

- ​dobór materiałów i akcesoriów do realizacji projektu

- optymalizacja projektów pod kątem produkcji, kosztów i funkcjonalności

- ścisła współpraca z zespołem projektowym i produkcyjnym w celu realizacji założeń projektowych

- współpraca z kierownikami działów produkcji

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne

- znajomość rysunku technicznego

- doświadczenie w pracy z programami CAD 3D w szczególności ZW3D lub TOPSOLID WOOD

- znajomość technologii obróbki metalu, drewna, tworzywa

- Gotowość do przyuczenia i rozwijania umiejętności w specyficznych obszarach naszej działalności

Lokalizacja

Chełm,

Lubelskie

Lubelskie, Chełm
ID: 909170820