2. Praca
  3. Inżynieria
  4. Inżynieria - Wielkopolskie
  5. Inżynieria - Jarocin
Dodane 23 kwietnia 2024

Konstruktor / Technolog - STEEL RBB Sp. z o.o. Sp. k.

Lokalizacja

Jarocin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Nowoczesne przedsiębiorstwo STEEL RBB sp. z o.o. sp. k. działające w branży metalowej, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko: Konstruktor / Technolog

 Miejsce pracy: Jarocin

Zadania:

  • przygotowanie i weryfikacja dokumentacji technicznej,

  • zakładanie technologii w systemie,

  • uruchamianie zleceń produkcyjnych,

  • zakładanie i uzupełnianie kartotek systemowych elementów konstrukcji,

  • tworzenie konstrukcji 3D/2D oraz dokumentacji technicznej dla nowych produktów oraz przyrządów.

 Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość AutoCad,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • znajomość MS Office, w szczególności MS Excel,

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej (znajomość procesów spawalniczych i/lub obróbczych).

Oferujemy:

  • szkolenie wdrażające,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • liczne darmowe szkolenia, kursy oraz webinary,

  • ubezpieczenie grupowe na życie na preferencyjnych warunkach,

  • dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne,

  • elastyczne godziny pracy,

  • platformę benefitową z mnóstwem możliwości – premie, konkursy, wydarzenia, nauka języka angielskiego, karta Multisport itd.

  • pracę w wyjątkowej kulturze organizacyjnej, przyjazną atmosferę oraz wsparcie współpracowników.

                      Dowiedz się więcej o naszej firmie na stronie www.steel-rbb.pl

Prosimy o zamieszczenie zgody na wykorzystanie danych osobowych w procesie rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Lokalizacja

Jarocin,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Jarocin
ID: 848281517