2. Praca
  3. Produkcja
  4. Praca inżynieryjna, techniczna
  5. Praca inżynieryjna, techniczna - Małopolskie
  6. Praca inżynieryjna, techniczna - Tarnów
Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.
Dodane 25 kwietnia 2024

Konstruktor w dziale Technologiczno-Konstrukcyjnym

Lokalizacja

Tarnów

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A. poszukują pracownika na stanowisko: KONSTRUKTOR:

Zakres obowiązków:

  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej 2D I 3D oprzyrządowania technologicznego (uchwytów, sprawdzianów, matryc, narzędzi),

  • optymalizacja i standaryzacja produkcji,

  • doradztwo techniczne,

  • ścisła współpraca z Wydziałami produkcyjnymi oraz Kontrolą Jakości,

  • terminowa realizacja powierzonych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie inżynierskie techniczne (obróbka skrawaniem, inżynieria mechaniczna, materiałowa bądź pokrewne),

  • 1 rok doświadczenia w obszarze konstrukcji, technologii,

  • dobra znajomość rysunku technicznego,

  • umiejętność obsługi programów CAD (3D, 2D),

  • znajomość podstawowych norm materiałowych oraz zakresu ich stosowania,

  • wiedza z zakresu opracowywania dokumentacji konstrukcyjnej oprzyrządowania technologicznego 3D I 2D,

  • ogólna wiedza z zakresu obróbki materiałów,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość oprogramowania CAD, preferowany Solid Edge,

  • umiejętność pracy w programie Infor ERP LN,

  • znajomość narzędzi z kultury Lean Manufacturing

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w przyjaznej atmosferze,

  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),

  • prywatną opiekę medyczną.

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Tarnów,

Małopolskie

Małopolskie, Tarnów
ID: 912636586