2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Dolnośląskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Wrocław
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Psie Pole
Dodane 25 kwietnia 2024

Konsultant Call Center, Kaczmarski Group

Wynagrodzenie

4 730 - 12 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Wrocław, Psie Pole

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja online

Opis

Do naszego Zespołu poszukujemy doświadczonych sprzedawców.

Jeśli posiadasz umiejętności sprzedażowe, lubisz wyzwania, jesteś osobą komunikatywną z głową pełną pomysłów – dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności.

Naszą siłą jest Zespół. Tworzymy grupę ludzi nastawionych na skuteczne i aktywne działanie oraz współpracę. Koncentrujemy się na budowaniu przyjaznego środowiska pracy i dbamy o pozytywną atmosferę.

Jeśli masz sporo do powiedzenia i dar przekonywania, to stanowisko Młodszego/Specjalisty ds. Obsługi Klienta i Sprzedaży w Kaczmarski Group, czeka właśnie na Ciebie :-)

Twoje obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż telefoniczna produktów i usług z oferty Kaczmarski Group

  • Analiza bieżących potrzeb Klienta oraz dostosowanie spersonalizowanej oferty produktowej

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientem

  • Raportowanie i analizowanie indywidualnych wyników sprzedażowych

  • Realizacja założonych planów sprzedażowych, a dzięki temu zarabianie dobrych pieniędzy!

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00, wolne weekendy

  • Inflacja nam nie straszna – gwarantujemy stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę - już od 9 miesiąca otrzymasz umowę na czas nieokreślony

  • Bardzo motywujący system wynagrodzeń (podstawa+premia+konkursy)

  • Wsparcie w okresie wdrożenia oraz szkolenia rozwijające Twoje umiejętności

  • Przejrzysty zakres obowiązków

  • Przyjazną atmosferę w pracy i wspierający się Zespół

  • Wiemy, że poranki potrafią być trudne niezależnie od pory roku. Dlatego w naszym firmowym bistro znajdziesz we wtorki darmowe śniadania, a w środy zadbamy o Twoją dzienną porcję owoców!

  • Firmowe wejściówki na squasha

  • Każdy ze świeżo upieczonych rodziców otrzymuje od firmy segregator pediatryczny - Mamy Ginekolog

  • W naszym firmowym DNA zdrowie i pomoc są najważniejsze. Zapewniamy okresowe szczepienia przeciwko grypie, a także regularnie oddajemy krew. Wspieramy WOŚP oraz szlachetną paczkę, jak również inne akcje charytatywne

  • Prywatny masażysta - każdy z pracowników może zapisać się na 20-minutowy masaż w godzinach pracy

Oczekujemy:

  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów telefonicznych,

  • Indywidualnego podejścia do Klienta oraz mówienia "językiem korzyści"

  • Zdolności w budowaniu pozytywnej relacji z Klientem,

  • Konsekwencji w dążeniu do realizacji założonych celów sprzedażowych,

  • Umiejętności pracy w zespole,

  • Zaangażowania w wykonywaną pracę oraz kreatywnego myślenia

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Wrocław, Psie Pole
ID: 825223654