2. Praca
  3. HR
  4. Pozostałe w HR
  5. Pozostałe w HR - Lubelskie
  6. Pozostałe w HR - Lublin
Grupa Progres
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant ds. administracyjnych

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Grupa Progres to stabilna firma z polskim kapitałem, która od ponad 21 lat świadczy nowoczesne usługi HR dla biznesu. Od lat skutecznie zarządzamy portfelem usług dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb firm, które nam zaufały. Dzięki doświadczeniu, pasji i odpowiedzialnym decyzjom budujemy trwałe relacje, które pomagają naszym Partnerom skupić się na kluczowych obszarach ich działalności biznesowej. Każdego dnia pomagamy naszym Klientom i Pracownikom osiągnąć to, czym dla nich jest sukces. Rocznie zatrudniamy ponad 26 tys. pracowników, w tym ponad 50% cudzoziemców, realizujemy około 1,5 tys. projektów. Mamy kilkadziesiąt oddziałów w całej Polsce i kilka na Ukrainie.

Aktualnie poszukujemy osoby na kluczowe dla nas stanowisko:

W ramach pełnionej funkcji otrzymasz:

  • Atrakcyjne warunki i formę zatrudnienia;

  • zatrudnienie w zgranym i dynamicznym zespole

  • partnerską współpracę nastawioną na wspólny cel

  • możliwość rozwoju w ramach struktury organizacyjnej

Jakie będą Twoje zadania?

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji

  • obsługa recepcji

  • zapewnienie przepływu informacji w oddziale

  • budowanie pozytywnych relacji z pracownikami i klientami

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • jesteś otwarty i komunikatywny

  • posiadasz aktywne prawo jazdy kat. B.

  • posiadasz umiejętność organizacji pracy i cechujesz się samodzielnością w działaniu

  • znajomość języka angielskiego lub ukraińskiego

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 911199365