2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Małopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Kraków
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Podgórze
Dodane Dzisiaj o 13:25

Konsultant ds. obsługi klienta w j. polskim

Wynagrodzenie

4 600 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Podgórze

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeRekrutacja online

Opis

Cześć!

Teleperformance Polska- od wielu lat, z sukcesami, działamy w Warszawie i w Katowicach, a teraz prężnie rozwijamy swoje struktury w Krakowie.

Dlatego zapraszam Cię do uczestniczenia  w rozwijaniu projektu i budowania nowego zespołu. Liczymy na Twój entuzjazm, chęć rozwoju, doświadczenie i zaangażowanie.

Zadania, które na Ciebie czekają:

·     obsługa klienta jednej z największych sieci sklepów meblowych,

·     budowanie dobrej relacji z klientem,

·    dokładne i terminowe rejestrowanie informacji w systemach wewnętrznych firmy.

Nasze wymagania:

·       doskonała znajomość języka polskiego w mowie i piśmie,

·       dyspozycyjność do pracy na cały etat, w systemie zmianowym. Projekt pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach: 7:00-23:00, niedziele tylko handlowe: 7:00-23:00,

·       komunikatywność: umiejętność aktywnego słuchania, okazywania empatii, asertywność,

·       umiejętność i chęć do pracy zespołowej.

Mile widziane:

·       doświadczenie w obsłudze klienta w środowisku CC.

Co oferujemy:

·       umowę zlecenie, ze stawką: 27,70 zł brutto/h + premia wynikowa - idealne rozwiązanie dla studentów! (Od lipca stawka wzrośnie do 28,10 zł brutto/h),

·       pracę zmianową, dzięki której z łatwością pogodzisz pracę z innymi aktywnościami,

·       realną możliwość awansu poprzez uczestniczenie w rekrutacjach wewnętrznych (z których wyłoniona została zdecydowana większość naszych pracowników w back office lub na stanowiskach kierowniczych!),

·       program Poleć Znajomego- do zgarnięcia bonusy 500-2000 zł brutto,

·       dofinansowanie do Medicover Sport- usługa zapewnia dostęp do: ok 4600 obiektów w Polsce, ponad 30 aktywności, a w tym: baseny, kluby fitness, siłownie, kręgle, bilard, gokarty itp.

·       prywatną opiekę medyczną w Medicover,

·       bezpłatny dostęp do platformy do nauki języków,

·       pracę w firmie, która może pochwalić się certyfikatem Great Place To Work uzyskiwanym na podstawie pozytywnych opinii pracowników już 3 rok z rzędu!

Nie czekaj i aplikuj już dziś!

Wszystkim kandydatom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, jednak tylko wybrane osoby zostaną skontaktowane.

Rekrutację prowadzimy zdalnie.

Tagi: infolinia, call center, praca infolinia, customer service, praca w call center, praca na infolinii, Teleperformance, Teleperformance Polska, Teleperformance Kraków, praca Konsultant, Konsultant

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Podgórze
ID: 850018022