2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Łódzkie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Łódź
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Śródmieście
Dodane 17 kwietnia 2024

Konsultant ds. Obsługi Telefonicznej Pacjenta - Call Center

Wynagrodzenie

4 200 - 4 700 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Łódź, Śródmieście

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa o dzieło, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

My pracujemy z sercem, a Ty?

Miejsce pracy: Praca zdalna (po szkoleniu)

Twoje zadania:

  • Telefoniczna obsługa Pacjentów

  • Umawianie Pacjentów na konsultacje i badania

  • Udzielanie informacji o aktualnych usługach i cenniku

  • Realizacja celów jakościowych

  • Dbałość o wysoką jakość obsługi oraz zachowanie profesjonalnych relacji z naszymi Pacjentami

 Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia minimum średniego

  • Dobrej dykcji i przyjaznego usposobienia

  • Doświadczenie w pracy w Call Center będzie dodatkowym atutem

W zamian oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę/umowę zlecenie

  • Możliwość rozwoju zawodowego – jesteśmy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, abyś mógł/ła rozwijać się razem z nami.

  • Szkolenia wewnętrzne – stawiamy na ciągłe doskonalenie w wykonywanej pracy.

rehabilika - Twoje zdrowie

Łódzkie

Łódzkie, Łódź, Śródmieście
ID: 912400399