2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Ostróda
Dodane 25 kwietnia 2024

Konsultant ds. Pozyskiwania Danych w firmie recyklingowej

Wynagrodzenie

4 000 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Ostróda

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalna

Opis

Stanowisko: Konsultant ds. Pozyskiwania Danych

Firma Frabal Sp. z O.O. poszukuje doświadczonego konsultanta ds. pozyskiwania danych , który będzie odpowiedzialny za gromadzenie, analizę i interpretację danych dotyczących rolnictwa.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie danych dotyczących rolników, w tym informacji o ich działalności, potrzebach i preferencjach.

  • Analiza zgromadzonych danych w celu identyfikacji trendów i wzorców w rolnictwie.

  • Współpraca z zespołem w celu opracowania strategii pozyskiwania danych i poprawy jakości zebranych informacji.

  • Tworzenie raportów i prezentacji na podstawie zebranych danych.

  • Ścisła współpraca z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i dostarczania im odpowiednich danych i analiz.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pozyskiwaniu i analizie danych, preferowana znajomość branży rolniczej.

  • Umiejętność pracy z różnymi narzędziami analitycznymi i bazami danych.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

  • Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielności w podejmowaniu decyzji.

  • Dbałość o szczegóły i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w dziedzinie pozyskiwania danych.

  • Pracę w przyjaznym środowisku z profesjonalnym zespołem.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres do dnia 26.04.2024. W temacie wiadomości prosimy wpisać "Aplikacja na stanowisko Konsultanta ds. Pozyskiwania Danych ".

Lokalizacja

Ostróda,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Ostróda
ID: 911052488