2. Praca
  3. Administracja biurowa
  4. Administracja, prace biurowe
  5. Administracja, prace biurowe - Lubelskie
  6. Administracja, prace biurowe - Biłgoraj
Dodane 10 maja 2024

Konsultant ds. rekrutacji z j.ukraińskim/polskim

Wynagrodzenie

4 245 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Biłgoraj

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyPracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

Opis

W związku z rozwojem firmy poszukuje osoby na stanowisko:

NAZWA: Konsultant ds.rekrutacji i obsługi klienta

MIEJSCE: Biłgoraj (woj. Lubelskie)

 Opis stanowiska:

- Rekrutacja kandydatów do pracy w charakterze Opiekuna osób starszych.

- Przedstawianie ofert pracy i wsparcie koordynacyjne osób zatrudnionych.

- Rozwiązywanie bieżących spraw i prawidłowe uzupełnianie danych w wewnętrznej bazie.

  Wymagania:

-Bardzo dobra znajomość j. ukraińskiego

- Miło widziana znajomość j. polskiego

- Minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta.

- Chęć rozwoju w dziale rekrutacji.

- Pracowitość, samodzielność w działaniu i kultura osobista.

·    Gwarancje dla naszych pracowników:

- Stabilna praca w rozwojowej firmie.

- Praca stacjonarna w biurze.

- Atrakcyjne wynagrodzenie zawsze na czas.

- Praca w miłej atmosferze.

- Możliwość wykorzystywania i rozwijania znajomości języka niemieckiego.

·       Aplikowanie:

Nie zwlekaj i wyślij CV wraz z klauzulą na adres: i.shlikhutka[małpa]xenacare.eu

W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem: 533 541 877

Klauzula do CV:

Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Część informacyjna:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016)

informuję, iż:

1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Xena Sp. z.o.o., adres siedziby: Plac Wolności 13, kod pocztowy: 23-400 Biłgoraj

2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – i.shlikhutka[małpa]xenacare.eu

3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

4) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

6) posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie

7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

8) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Lokalizacja

Biłgoraj,

Lubelskie

Lubelskie, Biłgoraj
ID: 917151252