2. Praca
  3. HR
  4. Rekrutacja
  5. Rekrutacja - Dolnośląskie
  6. Rekrutacja - Bielany Wrocławskie
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmyRekrutacja onlinePracownicy z Ukrainy: 🇺🇦 Запрошуємо людей з України (Zapraszamy pracowników z Ukrainy)

OTTO Work Force jest firmą specjalizującą się w rekrutacjach tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym na poziomie krajowym i międzynarodowym.

Aktualnie do struktur wewnętrznych firmy poszukujemy specjalisty, który zasili szeregi kontrolingu.

Stanowisko: Konsultant ds. rekrutacji z językiem ukraińskim

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych end to end (redagowanie i publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikowanie dokumentów aplikacyjnych)

  • Aktywne budowanie bazy kandydatów (praca z systemem CRM)

  • Odpowiedzialność za wyszukiwanie nowych strategii/ źródeł dotarcia do kandydatów,

  • Angażowanie się w procesy EB oraz aktywny udział w social mediach

  • Odpowiedzialność za budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami

  • Raportowanie podejmowane działania rekrutacyjne

  • Wspieranie procesu wdrożenia nowych pracowników

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, mile widziane w obszarze pracy tymczasowej

  • Swobodnie komunikujesz się w języku polskim i ukraińskim/ rosyjskim

  • Jesteś samodzielny i zaangażowany w realizację określonych celów

  • Łatwo nawiązujesz kontakty międzyludzkie

  • Jesteś kreatywny, otwarty na zmiany oraz cechuje cię pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz system premiowy

  • Wdrożenie na stanowisku pracy

  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

  • Pakiet benefitów

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole pozytywnych osób

Nie zwlekaj – aplikuj do nas!

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do OTTO Work Force Solutions sp. z o.o. z siedzibą w Opolu przy ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu, VIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS 0000060595, NIP 5262577364, REGON 017408819, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem: 393, kapitał zakładowy: 1 955 000,00 ZŁ. zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne – dane wskazane w Kodeksie pracy (m.in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia); (b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy); (c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę). Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres: maks. 12 miesięcy od zakończenia publikacji ogłoszenia. Dostęp do Twoich danych będą mieć nasi pracownicy, dla których jest to niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków oraz nasi podwykonawcy, czyli podmioty, z których usług korzystamy przy przetwarzaniu Twoich danych, tj. firmy IT, firmy księgowe, agencje marketingowe, kancelarie prawne oraz inni niezależni odbiorcy, np. partnerzy handlowi. Twoje dane zawarte w CV i wszelkich wypełnionych przez Ciebie formularzach będą także udostępnione Pracodawcom Użytkownikom lub potencjalnym Pracodawcom na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO, co związane jest z naszą działalnością jako agencji zatrudnienia, określoną w ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy - art. 6 ust. 1 lit. c) RODO. Twoje dane osobowe mogą być przekazywane do państwa trzeciego bądź organizacji międzynarodowej, w tym do Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej (np. w związku z prowadzeniem rekrutacji zdalnych i wykorzystania usług wideokonferencji).  Jednocześnie gwarantujemy, iż dane te będą zabezpieczane na takim samym poziomie jak w krajach UE. Gwarantują to między innymi zawarte pomiędzy podmiotami przetwarzającymi dane, standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisje Europejską. Jeśli masz pytanie odnośnie przysługujących Tobie praw skontaktuj się z powołanym przez nas Inspektorem Ochrony Danych - adres e-mail: mojedane(małpa)ottoworkforce.pl.

Lokalizacja

Bielany Wrocławskie,

Dolnośląskie

Dolnośląskie, Bielany Wrocławskie
ID: 911277928