2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Mazowieckie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Warszawa
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Białołęka
Dodane 15 kwietnia 2024

Konsultant ds. Sprzedaży w Call Center w Agencji Nieruchomości

Wynagrodzenie

200 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Warszawa, Białołęka

Wymiar pracy

Praca dodatkowa

Typ umowy

Umowa zlecenie

Specjalne wymagania: Status studentaDoświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Tylko prowizjaDyspozycyjność: Elastyczny czas pracySamochód służbowy: NieMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Oferta Pracy w Biurze Nieruchomości KAPITALARK:

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy, prężnie rozwijającą się agencją nieruchomości, znakującą się wysoką jakością obsługi klienta oraz budowaniem trwałych relacji.

Poszukujemy:

  • Osoby poszukującej elastycznej pracy

  • Osoby o doskonałej umiejętność komunikacji werbalnej

  • Osoby o wysokiej kulturze osobistej i nienagannej prezencji, posiadającej umiejętności negocjacyjne oraz zdolności interpersonalne

  • Osoby przedsiębiorczej, zaangażowanej i chętnej do osiągnięcia sukcesu.

  • Osoby systematycznej, z determinacją w dążeniu do celu.

  • Osoby samodzielnej, zdolnej do efektywnej pracy zarówno indywidualnej, jak i zespołowej.

  • Mile widziana znajomość branży nieruchomości oraz posługiwanie się językiem angielskim/niemieckim/francuskim/ukraińskim/rosyjskim/ hiszpańskim (dodatek, a nie wymóg konieczny).

Oferujemy:

  • ELASTYCZNOŚĆ. To Ty decydujesz, kiedy i w jakim zakresie chcesz pracować. Elastyczne godziny pracy, dostosowane do Twoich potrzeb.

  • Kompleksowe szkolenia wprowadzające do branży nieruchomości

  • WSPARCIE COACHINGOWE. Mentor do Twojej dyspozycji, który będzie Cię wspierał na każdym etapie wdrażania się do zespołu.

  • MOŻLIWOŚCI FINANSOWE. Stworzyliśmy atrakcyjny system prowizyjny uzależniony od ilości przeprowadzonych transakcji. Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

  • Pomoc całego teamu oraz pracę w młodym, dynamicznym zespole wspierających się ludzi.

  • Wiele możliwości rozwoju w branży.

  • Szkolenia w zakresie negocjacji, marketingu, kontaktu z klientem.

  • Dołączenie i/lub prowadzenie ciekawych projektów.

  • Wyjątkową atmosferę w biurze sprzyjającą efektywnej pracy.

Obowiązki:

  • Pozyskiwanie nowych ofert i rozbudowa istniejącej bazy nieruchomości.

  • Obsługa telefoniczna klientów

  • Tworzenie i wdrażanie działań marketingowych dla ofert nieruchomości.

  • Koordynowanie procesów sprzedaży/najmu.

  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami.

Osoby zatrudnione na tym stanowisku mają szansę na rozwój zawodowy z możliwością awansu na stanowisko doradcy ds. nieruchomości.

Jeśli pracujesz w innej firmie i nie planujesz odejść? To nie problem, mamy dla Ciebie rozwiązanie! Zgłoś się do nas, a my stworzymy spersonalizowany grafik pracy specjalnie dla CIEBIE!

Nie czekaj, wyślij nam swoje CV już teraz! Czekamy właśnie na Ciebie! Dajemy szansę wszystkim zdeterminowanym i ambitnym osobom. Zgłoszenia poprzez aplikację lub bezpośrednio wysłać CV na rekrutacja[małpa]kapitalark.com

Skontaktujemy się z wybranymi osobami i zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Dodatkowo, prosimy o dołączenie klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Mazowieckie

Mazowieckie, Warszawa, Białołęka
ID: 911940473