2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Lubelskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Lublin
ACS AUDIKA Sp. z o.o.
Dodane 01 maja 2024

Konsultant ds. telefonicznej obsługi pacjenta/ praca pon.-pt.

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

To oferujemy:

  • umowę o pracę lub zlecenie (wg preferencji);

  • pracę między 8:00 a 18:00, od poniedziałku do piątku;

  • podstawę + prowizje uzależnione od umówionych wizyt;

  • dwutygodniowe szkolenie wdrażające w miejscu pracy;

  • wsparcie trenera wewnętrznego oraz cykliczne szkolenia;

  • stałe stanowisko pracy;

  • udział w konkursach z nagrodami;

  • dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, karty sportowej, ubezpieczenia na życie i okularów;

  • możliwość udziału w rekrutacjach wewnętrznych;

  • program poleceń pracowniczych.

Jakie zadania na Ciebie czekają?

  • kontakt telefoniczny i mailowy (połączenia wychodzące) z przyszłymi i obecnymi pacjentami;

  • umawianie wizyt do gabinetów protetycznych w całej Polsce;

  • realizacja kampanii profilaktyki badań słuchu np. Audikabus;

  • realizacja wyznaczonych celów;

  • praca z obiekcjami.

Idealnie jeśli:

  • potrafisz słuchać i analizować potrzeby klientów;

  • rozmowa z ludźmi sprawia Tobie przyjemność;

  • masz dobrą dykcję;

  • jesteś osobą cierpliwą;

  • szukasz pierwszej pracy z ludźmi, nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy :)

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 910754297