2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Podkarpackie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Jarosław
Zespół OK JOB Sp. z o.o.
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży

Lokalizacja

Jarosław

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawnościDoświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

OPIS

Do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko: Konsultant ds. Telefonicznej Sprzedaży (osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności)

Miejsce pracy: Jarosław

Twój zakres obowiązków

·         aktywne pozyskiwanie klientów przez telefon,

·         realizowanie założonych celów sprzedażowych indywidualnych i grupowych,

·         ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

Nasze wymagania

·         orzeczenie o niepełnosprawności -  wymóg konieczny

·         bardzo dobra znajomość języka polskiego, dobra dykcja i wymowa,

·         wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,

·         otwartość i pozytywne nastawienie, odwaga w podejmowaniu nowych wyzwań

·         mile widziane doświadczenie w telemarketingu/sprzedaży/obsłudze klienta

Mamy do zaoferowania:

·         Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,

·         Niezbędne narzędzia pracy,

·         Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         Współpracę w dłuższej perspektywie czasowej,

·         Rozwój zawodowy i szkoleniowy w dziale handlowym

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Lokalizacja

Jarosław,

Podkarpackie

Podkarpackie, Jarosław
ID: 911901260