2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
ZDROWA ENERGIA PV
Dodane 24 kwietnia 2024

Konsultant ds. umawiania spotkań

Wynagrodzenie

5 000 - 9 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Odpowiednie doświadczenie zawodoweDyspozycyjność: Praca zmianowaMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Poszukujemy osoby na stanowisko konsultanta do umawiania spotkań .

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C

  • Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe jeśli nie posiadasz takiego, zapewnimy je Tobie

  • Dobra dykcja

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Call Center lub w obsłudze klienta

Oferujemy

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 28 zł brutto

  • Dodatkowe premie miesięczne

  • Statystyki premii widoczne na bieżąco online

  • Praca na przejrzystym systemie obsługi Call Center

  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera

  • Firmowy laptop oraz słuchawki

  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe

  • Szkolenie wstępne i projektowe

  • Praca na pełen etat

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 891647303