2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Mazowieckie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Radom
Dodane 24 kwietnia 2024

Konsultant ds. Umawiania Spotkań

Wynagrodzenie

4 300 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Radom

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Lubisz rozmawiać, a nie lubisz sprzedawać? Szukamy właśnie Ciebie!

Poszukujemy osób do pracy na stanowisko: Konsultant ds. Umawiania Spotkań.

Będziesz odpowiedzialny za nawiązywanie relacji z potencjalnymi Klientami w ramach solidnie przygotowanej bazy kontaktów oraz umawianie spotkań osobom odpowiedzialnym za sprzedaż.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

• Aktywne nawiązywanie kontaktów z Klientami

• Umawianie spotkań z klientami zgodnie z ustalonym harmonogramem

• Budowanie relacji z Klientami poprzez profesjonalną obsługę

NASZE WYMAGANIA

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne

• Umiejętność budowania relacji z Klientami

• Motywacja do pracy

• Umiejętność pracy w zespole

TO OFERUJEMY

• Pracę w dynamicznym rozwijającej się firmie

• Dwuskładnikowe wynagrodzenie (gwarantowana podstawa + premia)

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Elastyczne godziny pracy

• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

• Karta MultiSport

• Czasoumilacze :) cykle tematyczne, konkursy pieniężne i rzeczowe - u nas zawsze coś się dzieje

• Dodatkowe 500zł w ramach programu poleceń

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.”

Lokalizacja

Radom,

Mazowieckie

Mazowieckie, Radom
ID: 910849497