2. Praca
  3. E-commerce (handel internetowy)
  4. E-commerce (handel internetowy) - Warmińsko-mazurskie
  5. E-commerce (handel internetowy) - Olsztyn
Dodane 06 maja 2024

Konsultant ds. Zwrotów E-commerce

Wynagrodzenie

4 650 - 5 400 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Olsztyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Ogłoszenie o pracę: Konsultant ds. Zwrotów E-commerce

Miejsce pracy: Olsztyn

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę / Umowa zlecenie

Dołącz do naszego zespołu!

Poszukujemy Konsultanta ds. Zwrotów E-commerce, który posiada doświadczenie w zarządzaniu procesami zwrotów w środowisku online. Szukamy osoby, która zna platformy e-commerce takie jak Allegro, eBay czy Amazon i systemy zarządzania zamówieniami CRM, np. Baslinker.

Twoje główne zadania będą obejmować:

  • Obsługa zwrotów i reklamacji dla transakcji B2C.

  • Praca z systemami obsługi zamówień

  • Współpraca z zespołem wsparcia klienta w celu szybkiego rozwiązywania problemów.

  • Utrzymanie wysokiej jakości obsługi klienta i dbanie o zadowolenie klientów.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z portalami e-commerce takimi jak Allegro, eBay, Amazon.

  • Znajomość systemów CRM, np. takich jak Baslinker.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne.

  • Proaktywne podejście do zadań i chęć do nauki.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w komfortowym biurze w centrum Olsztyna.

  • Elastyczne formy zatrudnienia.

  • Przyjazną atmosferę i zgrany zespół.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania.

Jak aplikować?

Prześlij nam swoje CV oraz krótki list motywacyjny, w którym opowiesz o swoich doświadczeniach związanych z obsługą zwrotów i platformami e-commerce oraz dlaczego interesuje Cię praca na tym stanowisku.

Lokalizacja

Olsztyn,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Olsztyn
ID: 913296944