2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Mazowieckie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Piaseczno
Dodane 29 kwietnia 2024

Konsultant Działu Obsługi Klienta CCS S.A.

Wynagrodzenie

4 300 - 5 500 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Piaseczno

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę, Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Konsultant Działu Obsługi Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska:

  • Obsługa telefoniczna klienta (połączenia przychodzące)
  • Obsługa korespondencji z klientami
  • Kontrola statusu urządzeń oczekujących na decyzję klienta
  • Obsługa wyjaśnień przekazywanych z innych działów firmy wymagających kontaktu z klientami
  • Wykonywanie dodatkowych poleceń wskazanych przez Dyrektora Działu

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, w trakcie studiów lub wyższe
  • Znajomość pakietu MS Office, obsługa urządzeń biurowych
  • Komunikatywność, sumienność, dokładność, samodzielność i kreatywność
  • Dobra organizacja pracy
  • Chęć rozwoju

Dodatkowym atutem będzie:

·       Minimum rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

·       Znajomość języka angielskiego mile widziana

 Oferujemy:

  • Pracę w polskiej stabilnej firmie, spółce notowanej na New Connect, liderem w swojej branży
  • Umowę o pracę
  • System wynagrodzeń adekwatny do osiąganych rezultatów
  • Pakiet rekreacyjny – Benefit Systems
  • Specjalistyczne szkolenia zawodowe
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Miłą atmosferę

Uprzejmie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Lokalizacja

Piaseczno,

Mazowieckie

Mazowieckie, Piaseczno
ID: 658179777