2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Kujawsko-pomorskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Toruń
Dodane 21 maja 2024

Konsultant (-ka) Call Center (bez sprzedaży) - PRACA ZDALNA

Wynagrodzenie

5 000 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Toruń

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie, Samozatrudnienie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Cześć, poszukujesz interesującej pracy?

Czy lubisz komunikować się z przedsiębiorstwami?

Posiadasz dobre umiejętności interpersonalne lub chciałbyś je rozwijać?

Jeśli odpowiedziałeś tak x3, to koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Twój zakres obowiązków

  • Telefoniczny kontakt z klientem - bez elementu sprzedaży

  • Wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu

  • Weryfikacja uzupełnionych formularzy przesłanych przez firmy

  • Badanie potrzeb klientów B2B oraz B2C

  • Współpraca przy ciekawych projektach

Nasze wymagania

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Szybkie i stabilne łącze Internetowe

  • Dobra dykcja

  • Samodzielność w działaniu i nastawienie na cel

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w call center lub w obsłudze klienta

  • Mile widziany status ucznia/studenta

Oferujemy

  • Gwarantowaną stawkę godzinową 29 zł brutto

  • Wypłata wynagrodzenia co dwa tygodnie

  • Dodatkowe premie miesięczne - nawet do 30%

  • Statystyki premii widoczne na bieżąco online

  • Pracę w stałych godzinach

  • Bazę klientów zapewnianą przez firmę

  • Praca na przejrzystym systemie obsługi call center vicidial

  • Bieżące wsparcie doświadczonego Managera

  • Firmowy laptop oraz słuchawki

  • Szkolenie wstępne i projektowe

  • Praca na pełen etat

  • Płatną przerwę na 8,5h pracy otrzymujesz do godziny (55-60 minut) przerwy każdego dnia

  • Rekrutacja 100% zdalna, bez konieczności wychodzenia z domu

  • Elastyczny grafik pracy

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Lokalizacja

Toruń,

Kujawsko-pomorskie

Kujawsko-pomorskie, Toruń
ID: 916766965