2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Lubelskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Lublin
Dodane 26 kwietnia 2024

Konsultant/ka Call Center w autoryzowanym salonie samochodowym

Wynagrodzenie

4 250 - 6 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Lublin

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Grupa dealerska Technotop / Scandinavia Auto, autoryzowany dealer marek Volvo, Kia, Mitsubishi, Subaru, Isuzu oraz Bosch Service działa na lubelskim rynku motoryzacyjnym od 1994 roku. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant/ka Telefonicznej Obsługi Klienta do Call Center w lokalizacji Konopnica 157F (Al. Kraśnicka, salon Volvo).

Opis stanowiska:

Zakres obowiązków obejmuje bieżącą obsługę połączeń telefonicznych przychodzących i wychodzących serwisu i salonu, analizę baz danych, koordynację działań poszczególnych działów firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w podobnym zawodzie obsługi telefonicznej klienta

  • Posiadająca umiejętność obsługi komputera, dobra znajomość pakietu Office

  • Szeroki zasób słownictwa

  • Umiejętność słuchania i dobra dykcja

  • Radzenie sobie w stresującej sytuacji

  • Komunikatywność i dyspozycyjność

  • Solidność w wykonywaniu zadań

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Pracę w firmie reprezentującej wiodące marki samochodowe

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia podnoszące wiedzę i umiejętności

  • Wynagrodzenie zależne od wyników

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Scandinavia Auto Sp. z o.o. z siedzibą w Konopnicy 164A; 21-030 Motycz zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Lokalizacja

Lublin,

Lubelskie

Lubelskie, Lublin
ID: 754184764