2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Łódzkie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Zduńska Wola
Dodane 12 kwietnia 2024

Konsultant/ka ds. Sprzedaży

Wynagrodzenie

4 700 - 5 100 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Zduńska Wola

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Izodom to nie tylko firma, to wartości, którymi się kierujemy. Jesteśmy organizacją dającą możliwość rozwoju w przyjaznym środowisku dla ludzi, którzy są pełni pasji.

Obecnie szukamy dynamicznej osoby, która dołączy do naszego Zespołu w Dziale Realizacji Zamówień i Obsługi Klienta w Zduńskiej Woli na stanowisko Konsultantki/Konsultanta ds. Sprzedaży.

Jeżeli jesteś osobą, dla której codzienny kontakt z Klientami nie stanowi wyzwania, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą:

Twoje podstawowe zadania obejmują:

·        Kontakt telefoniczny z Klientami w celu kwalifikacji sprzedażowej leadów

·        Wstępne badanie potrzeb Klienta w celu kwalifikacji Klienta do odpowiedniego Doradcy

·        Wstępne wprowadzenie Klienta do technologii Izodom

·        Wstępne przedstawienie procesu sprzedaży

Nasze wymagania:

·        Doświadczenie w telefonicznej i/lub bezpośredniej obsłudze Klienta

·        Umiejętność badania potrzeb Klienta

·        Umiejętność budowania relacji z Klientami w oparciu o partnerskie zasady

·        Doświadczenie w pracy w systemie CRM

·        Komunikatywność i otwartość

Dodatkowe oczekiwania:

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, zaangażowanie, energia i zapał do pracy

  • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole

  • Profesjonalne podejście do wykonywanych obowiązków

  • Znajomość branży budowlanej mile widziana

  • Doświadczenie w sprzedaży doradczej będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Szkolenia zawodowe obejmujące m.in. efektywną współpracę, dobrą organizację pracy oraz szkolenia produktowe

  • Ścieżkę kariery wewnątrz organizacji

  • Możliwość zdobycia specjalistycznej wiedzy z zakresu technologii Izodom oraz rozwiązań energooszczędnych

  • Wynagrodzenie na poziomie 4700-5100 zł brutto

Jeśli cenisz stabilność zawodową i dążysz do rozwoju kompetencji w przyjaznym środowisku, to właśnie dla Ciebie przygotowaliśmy to ogłoszenie - zapraszamy do aplikowania!

Rozpocznij karierę z pasją! Dołącz do pracodawcy, dla którego Twoje zdanie ma znaczenie i zależy mu na ludziach i środowisku.

Lokalizacja

Zduńska Wola,

Łódzkie

Łódzkie, Zduńska Wola
ID: 911252877