2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Małopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Kraków
  7. Doradca klienta, sprzedawca - Czyżyny
Dodane 17 kwietnia 2024

Konsultant/ka ds. sprzedaży w punkcie T-Mobile - Kraków

Wynagrodzenie

4 300 - 7 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Kraków, Czyżyny

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaDyspozycyjność: Praca zmianowaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Opis

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Konsultant/ka ds. sprzedaży w punkcie T-Mobile

Lokalizacja: Kraków - Czyżyny ( C.H. M1 )

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja​

Tryb pracy: praca zmianowa, praca poniedziałek - sobota / niedziela (jeśli handlowa)

Nasza oferta dla Ciebie:

Dołącz do Naszego Zespołu Doradców T-Mobile w Krakowie

Poszukujemy pozytywnie nastawionych, zaangażowanych i godnych zaufania osób, którym bliski jest świat nowoczesnych technologii i lubiących kontakt z klientem. Jeśli masz dodatkowo umiejętności sprzedażowe, to nasza oferta jest dla Ciebie.

W naszym sklepie pracuje kierownik i dwóch konsultantów. Wszyscy odpowiadamy za sprzedaż i profesjonalną obsługę naszych klientów.

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez operatora T-Mobile

  • profesjonalna obsługa posprzedażna

  • dostosowanie rozwiązań do indywidualnych potrzeb klienta

  • 70% bieżąca obsługa klienta i obowiązki w salonie, 30% kontakt telefoniczny z klientami

  • realizacja planów sprzedażowych

  • bieżące raportowanie działań i wyników

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • łatwość nawiązywania kontaktu, systematyczność, motywacja do pracy

  • doświadczenie w sprzedaży oraz obsłudze klienta

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy i pracy pod presją czasu

  • umiejętność pracy w zespole

  • komunikatywność

  • dyspozycyjność

  • dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)

  • profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe

  • wsparcie merytoryczne i operacyjne

  • dostęp do platformy szkoleniowej, która podnosi twoją wiedzę

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • dostęp do naszych produktów i usług na preferencyjnych warunkach

  • dofinansowanie do pakietu sportowego Medicover Sport

Nie czekaj i dołącz do naszego zespołu!

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Małopolskie

Małopolskie, Kraków, Czyżyny
ID: 848285326