2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Krotoszyn
Dodane 25 kwietnia 2024

Konsultant/-ka ds. sprzedaży w salonie T-Mobile Krotoszyn

Wynagrodzenie

4 242 - 8 000 zł / mies. brutto

Lokalizacja

Krotoszyn

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Odpowiednie doświadczenie zawodoweSystem wynagrodzeń: Podstawa + prowizjaSamochód służbowy: NieMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Telemobil Autoryzowany Agent T-Mobile Polska S.A. poszukuje pracownika na stanowisko:

Konsultanta / Konsultantki w Sklepie T-Mobile Krotoszyn

Miejsce pracy : Salon T-mobile Krotoszyn (ul. Benicka 2A)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Forma wynagrodzenia: podstawa + prowizja + extra premie + konkursy

Tryb pracy: poniedziałek – sobota, elastyczne godziny pracy

Wymagania:

- wykształcenie min. średnie,

- obsługa komputera (MS Office, Internet),

- komunikatywność, otwartość, kreatywność, dyspozycyjność,

- zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

- pozytywne nastawienie.

- DOŚWIDCZENIE W BRANŻY BĘDZIE ISTOTNYM ATUTEM.

Zakres obowiązków:

- sprzedaż produktów i usług sieci komórkowej w salonie,

- sprzedaż produktów i usług sieci komórkowej przez telefon,

- podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych,

- doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej,

- kompleksowa obsługa Klientów.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- profesjonalne szkolenia sprzedażowe

- motywujący system premiowy

- konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

- profesjonalne szkolenia jakościowo sprzedażowe

CV proszę składać przez kontakt z ogłoszeniodawcą na stronie.

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Lokalizacja

Krotoszyn,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Krotoszyn
ID: 905982195