2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Specjalista ds. obsługi klienta
  5. Specjalista ds. obsługi klienta - Warmińsko-mazurskie
  6. Specjalista ds. obsługi klienta - Biskupiec
Dodane 05 kwietnia 2024

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile

Lokalizacja

Biskupiec

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeMiejsce pracy: W siedzibie firmy

Autoryzowany Agent T-Mobile poszukuje konsultanta/-ki w sklepie T-Mobile

miejsce pracy: Biskupiec

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie umowa o pracę: podstawa + premia

– Dodatkowe wsparcie od trenerów sprzedażowych oraz sił terenowych

- Profesjonalne szkolenia sprzedażowe

– Pełne wdrożenie i wsparcie od zespołu

- Możliwość udziału w różnych konkursach sprzedażowych!

-Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

-Zniżki pracownicze

ZADANIA:

-60% sprzedaż telefoniczna, 40% sprzedaż stacjonarna

- Profesjonalna obsługa klientów

- Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług T-Mobile

- Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

- Podpisywanie Umów o Świadczenie Usług Telekomunikacyjnych

- Aktywna sprzedaż i promowanie ofert T- Mobile

- Doradztwo w zakresie produktów i usług sieci komórkowej

- Bezpośredni i telefoniczny kontakt z Klientem

- Budowanie długotrwałych relacji z Klientami i tworzenie pozytywnego wizerunku firmy

- Kompleksowa obsługa klientów

POSZUKUJEMY WŁAŚNIE CIEBIE JEŚLI:

- Jesteś zorientowany/a na potrzeby klienta, masz w sobie umiejętność budowania relacji

- Masz łatwość uczenia się nowych rzeczy

-Posiadasz doświadczenie w sprzedaży zdalnej (mile widziane!)

- Masz pewność siebie i elastyczność w myśleniu

- Pragniesz osiągać sukcesy

- Sprzedaż jest tym, w czym czujesz się dobrze

- Masz w sobie determinację i motywację do pracy

- Łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz rozmawiać

- Potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów

- Dobrze znasz pakiet MS Office

-Doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV drogą e-mail. Zastrzegamy sobie prawo odezwania się do wybranych osób. W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesyłanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, przez SAWIMAX ZABOROWSKI SPÓŁKA JAWNA , zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 ze zm.), dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji.”

Lokalizacja

Biskupiec,

Warmińsko-mazurskie

Warmińsko-mazurskie, Biskupiec
ID: 895531359