2. Praca
  3. Sprzedaż
  4. Doradca klienta, sprzedawca
  5. Doradca klienta, sprzedawca - Wielkopolskie
  6. Doradca klienta, sprzedawca - Pniewy
Dodane 22 kwietnia 2024

Konsultant/-ka ds. Sprzedaży w Sklepie T-Mobile (Pniewy)

Lokalizacja

Pniewy

Pełny etat

Typ umowy

Umowa o pracę

Doświadczenie nie jest wymaganeSamochód służbowy: Nie

Opis

Kim jesteśmy?

Eurotel S.A.

Działamy od ponad 25 lat na polskim rynku jako firma z rodzimym kapitałem. Tworzymy grupę kapitałową zajmującą się głównie obsługą detalicznych sieci sprzedaży. Zarządzamy łącznie ponad 200 punktami sprzedaży na terenie całej Polski, w których zatrudniamy prawie 500 osób. Naszymi klientami są obecnie firmy z branży elektroniki użytkowej, ale posiadane doświadczenie i potencjał, pozwala nam obsługiwać w podobny sposób praktycznie każdego klienta.

Współpracujemy obecnie z trzema operatorami telekomunikacyjnymi oraz kilkoma producentami elektroniki w szczególności z Apple oraz Xiaomi, prowadząc w ich imieniu w najlepszych lokalizacjach autoryzowane salony sprzedaży. Obsługiwane przez nas sieci sprzedaży są jednymi z największych w ramach partnerów, z którymi współpracujemy.

Z operatorem T-Mobile (wcześniej Era) współpracujemy od 1996 roku, czyli od początku istnienia cyfrowej telefonii komórkowej w Polsce. Jesteśmy jedną z największych sieci sprzedaży, zarządzając prawie 100 punktami sprzedaży.

Zdobądź wiedzę i doświadczenie, które mamy od ponad 25 lat przy współpracy z najlepszymi firmami o zasięgu międzynarodowym.

Zakres obowiązków:

  • Sprzedaż pełnej gamy produktów i usług świadczonych przez T-Mobile z wykorzystaniem dostępnych kanałów sprzedaży

  • Profesjonalna obsługa Klientów T- Mobile

  • Realizacja indywidualnych celów sprzedażowych, jakościowych i ilościowych

  • Budowanie przewagi rynkowej poprzez posprzedażową obsługę abonentów Sieci T-Mobile

Nasze wymagania:

  • Nieprzeciętny potencjał handlowy poparty doświadczeniem i sukcesami w sprzedaży produktów i usług

  • Umiejętność współpracy w zespole, dużo energii i wychodzenie z inicjatywą

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, systematyczność, motywacja do pracy

  • Silne zorientowanie na realizację wyniku i pragnienie osiągania sukcesów

  • Pewność siebie i elastyczność w myśleniu

  • Dobra znajomość pakietu MS Office

  • umiejętność organizacji własnego czasu pracy

  • dyspozycyjność

  • doświadczenie w branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjny system wynagradzania (podstawa + premia od sprzedaży)

  • zatrudnienie na umowę o pracę

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Zniżki pracownicze

  • Cykliczne, profesjonalne szkolenia jakościowo - sprzedażowe podnoszące kompetencje

  • konkursy sprzedażowe z atrakcyjnymi nagrodami

  • wsparcie merytoryczne i operacyjne

  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

Dołącz do Naszego Zespołu Doradców T-Mobile w Największej Sieci Sprzedaży Eurotel SA.

Lokalizacja

Pniewy,

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Pniewy
ID: 727430722