2. Praca
  3. Obsługa klienta i call center
  4. Call center, konsultant telefoniczny
  5. Call center, konsultant telefoniczny - Wielkopolskie
  6. Call center, konsultant telefoniczny - Poznań
  7. Call center, konsultant telefoniczny - Stare Miasto
APS
Dodane 03 maja 2024

Konsultant/ka obsługi klienta sieci handlowej

Wynagrodzenie

27,70 - 28,70 zł / godz. brutto

Lokalizacja

Poznań, Stare Miasto

Pełny etat

Typ umowy

Umowa zlecenie

Doświadczenie nie jest wymaganeDyspozycyjność: Elastyczny czas pracyMiejsce pracy: Praca zdalnaRekrutacja online

Opis

Jakie problemy zgłaszają klienci sieci handlowych?

Czy można kupić tonę cukru? Kiedy ulubiona czekolada wróci w ofercie promocyjnej?

Jako Konsultant możesz pomóc w rozwiązaniu tego typu problemów! Twoim zadaniem będzie odbieranie połączeń i odpisywanie na wiadomości mailowe klientów.

Dziesięciodniowe szkolenie wdrożeniowe odbywa się stacjonarnie w naszym biurze w Poznaniu.

  • Sprawnie obsługujesz komputer

  • Swobodnie komunikujesz się przez telefon

  • Jesteś dostępny na 10-dniowe szkolenie stacjonarne w Poznaniu

  • Rozpoczynające się 06.05 (bez weekendów)

  • Możesz pracować co najmniej 120 godzin w miesiącu (mile widziane 160!)

Zakres zadań:

  • 60% odbieranie połączeń

  • 35% odpowiadanie na maile

  • 5% działanie jakościowe

Oferujemy:

  • Umowa zlecenie na czas nieoznaczony

  • Podstawowa stawka 27,70 zł brutto/h, po 3 miesiącach wraz ze wzrostem kompetencji stawka godzinowa wzrasta do 28,70zł brutto/h

  • Wynagrodzenie może być wypłacone w formie tygodniówek - Ty decydujesz!

  • Możesz pracować z domu

  • Możesz dostosować grafik, bo pracujemy od 8-20 oraz w wybrane soboty

  • Zapłacimy Ci za szkolenie wstępne

  • Otrzymasz okazjonalne podarunki

  • Będziesz miał możliwość rozwoju w strukturach naszej Spółki

Aplikowanie na stronie ogłoszeniodawcy

Wielkopolskie

Wielkopolskie, Poznań, Stare Miasto
ID: 775350706